Jak zdobyć subskrypcje na YouTube? Jak zdobyć nowych widzów?

środa, 20 kwietnia 2016

Jak zdobyć subskrypcje na YouTube? Jak zdobyć nowych widzów?

Jak zdobyć dużą ilość widzów w serwisie YouTube? Jak zwiększyć ilość subskrypcji, a także oglądalność publikowanych przez nas filmów?

Te pytania zadaje sobie większość z Was. Jest to szczególnie trudne, jeśli nie jesteście vlogerami, nie robicie śmiesznych filmików, nie są to gameplay'e ani poradniki dotyczące makijażu. Jeżeli chodzi o muzykę, to jest to zdecydowanie bardziej długotrwały proces, jeżeli nie stawiasz na oryginalność lub nowoczesność - po prostu tego nie czujesz, tworzysz coś, co Tobie się podoba (to w zasadzie bardzo ważne) - to musisz się trochę namęczyć.

Nie będę zdradzać szczegółów, bo każdy ma swoje sekrety, ale początkowo skupcie się na tytułach, opisach, tagach i social media. Tagi powinny w naturalny sposób być zamieszczane również w tytule i opisie filmu. Powinny być również aktualizowane z upływem czasu - nie zostawiajcie ich samym sobie. Kolejną rzeczą jest dobrze skontrastowana i przyciągająca uwagę miniatura, która zachęci potencjalnego widza do sprawdzenia Twojego filmu. Liczą się pierwsze chwile po wrzuceniu wideo, więc starajcie się wszelakiego rodzaju zabiegi promocyjne rozpocząć od razu - to da Waszym filmom "kopa" i pozwoli znaleźć się wyżej w wyszukiwarce.

Podsumowując, jest to absolutne maksimum, jakim mogę się podzielić - do reszty dojdźcie sami.

Post ma również charakter promocyjny - w wolnej chwili sprawdźcie mój kanał, może zaobserwujecie tam coś ciekawego!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz