Ostatnie:

Jaka przyszłość czeka Bitcoina? Jakie są przewidywania na rok 2019 dla BTC?


Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rok 2019 będzie rokiem przełomowym dla kryptowalut. W 2019 roku Bitcoin powinien nie tylko wrócić do swoich najwyższych notowań, ale - być może - nawet je przewyższyć. Zdaniem Sonny'ego Sigh'a, dyrektora sprzedaży dostawcy bitcoinowych płatności BitPay, projekty organizujące zbiórki (ICO) będą miały zdecydowanie trudniej. Wspomina o tym w jednym z wywiadów dla Bloomberg. Sigh przyznaje również, że rynek kryptowalut stoi u progu przełomu, ponieważ zaangażowanie inwestorów instytucjonalnych będzie niosło ze sobą ogromne zmiany.

Jaka przyszłość czeka Bitcoina? Jakie są przewidywania na rok 2019 dla BTC?

W roku 2019 doczekamy się nowych produktów opartych o Bitcoina, Square wdroży płatności BTC dla przedsiębiorćów i być może będziemy świadkami prawdziwej adopcji kryptowalut, na którą wszyscy bardzo liczymy. Ceny skoczą w górę, a technologia Blockchain posunie się zdecydowanie do przodu.

Projekty ICO przestaną odnosić sukces - głównie za sprawą oszustw, wyłudzeń i gwałtownego spadku notowań (mowa o cenach w trakcie ICO i po ICO) - tego typu rozwiązania tracą na popularności z miesiąca na miesiąc.

Jaka przyszłość czeka Bitcoina w 2019 roku? Jakie są przewidywania?

Sigh przyznaje, że altcoiny nie będą dłużej podążać za Bitcoinem, bo inwestorzy instytucjonalni nie są zainteresowani pozostałymi kryptowalutami. Nie jestem w stanie się z tym zgodzić - zgadzam się, że adopcja Bitcoina nastąpi zdecydowanie szybciej ze względu na jego popularność i dominację, jednakże uważam, że z czasem pociągnie to za sobą również adopcję czołowych altcoinów. Dlaczego? Inwestorzy będą śledzić alternatywne rozwiązania, pomysły i projekty - z czasem zaczną interesować się poszczególnymi altcoinami ze względu na różnice pomiędy nimi a Bitcoinem. 

Jak wiemy - większość altcoinów ma na obecną chwilę przewagę technologiczną nad Bitcoinem. Na razie większość inwestorów skupia się na zarobku. Na technologię zapewne przyjdzie jeszcze czas. 
Podziel się w Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.