Ostatnie:

Przyszłość technologii Blockchain: Branża motoryzacyjna

Producenci coraz częściej rozmawiają i skłaniają się ku Blockchainowi. Volkswagen i Porsche już teraz wykorzystują rozwiązania oparte o tę technologię - wszystko wskazuje na to, że prędko z tych rozwiązań nie zrezygnują.

Przyszłość technologii Blockchain: Branża samochodowa

Przyszłość technologii Blockchain: Branża motoryzacyjna

W sieci pojawiają się ostatnio coraz to nowe informacje na temat przyszłości Bitcoina i pozostałych kryptowalut. Według raportu IBM aż 95% producentów branżowych widzi potencjał w tej technologii - możemy się zatem spodziewać sporych inwestycji w Blockchain, które powinny zdecydowanie ożywić rynek. Wstępne przewidywania są takie, że do 2021 roku ta technologia wejdzie do praktycznego użytku i być może będziemy świadkami rewolucji, która ma nadejść - pamiętamy bowiem czasy, kiedy kryptowaluty były jedynie - w praktycznym tego słowa znaczeniu znaczeniu - cyfrowymi walutami.

Brak niestety rzetelnych informacji odnośnie możliwości wykorzystania technologii Blockchain w branży motoryzacyjnej. Sądzę, że w niedługim czasie wszystko powinno się wyjaśnić. Być może w 2019 roku nie powstaną jeszcze projekty branżowe, ale głęboko wierzę, że same rozważania i spekulacje odnośnie nowych zastosowań tej technologii, staną się "zapalnikiem" na drodze do światowej adopcji.

Być może potencjalna przewaga Volkswagena i Porsche nad konkurencją przyczyni się do adopcji w tym sektorze.
Jakie są Wasze opinie?
Podziel się w Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.