Ostatnie:

Ethereum detronizuje XRP i zajmuje drugą pozycję na coinmarketcap.com!

Notowania Ethereum w ciągu ostatniej doby rosną o ponad 8% - kryptowaluta po wielu miesiącach wraca na drugą pozycję, jeżeli chodzi o kapitalizację rynku. 

Nowy rok dla Ethereum zaczął się całkiem nieźle. Dokładnie rok temu cena ETH przekraczała 860$ (przy kapitalizacji rzędu 84 miliardów dolarów) - dziś kapitalizacja wynosi nieco ponad 15 miliardów dolarów, a cena sięga 150 dolarów za sztukę. Przypomnijmy, że jeszcze miesiąc temu inwestorzy mogli nabyć Ethereum za jedyne 90 dolarów, zatem traderzy już teraz mogą odnotować solidne zwroty. 

Ethereum detronizuje XRP i wraca na drugą pozycję na coinmarketcap.com!

Ethereum detronizuje XRP i zajmuje drugą pozycją na coinmarketcap.com!

Po roku ETH odzyskało swoją dawną pozycję, detronizując XRP - czy miano czołowego altcoina należy się właśnie tej kryptowalucie? Jeżeli zapytacie mnie o zdanie, to odpowiem, że Ethereum zasługuje na to miano dużo bardziej niż scentralizowany Ripple.

Nadmienię, że w 2019 roku Ethereum czeka wiele technologicznych usprawnień, więc rywalizacja na rynku kryptowalut może być naprawdę zawzięta. Jednym z nich jest hard fork "Constantinople" przewidziany na 16 stycznia. Ethereum może w niedługim czasie umocnić swoją pozycję jeszcze bardziej - być może będziemy też świadkami wdrożenia plazmy i premier kilku popularnych dAppsów opartych na Ethereum.

Czy ETH ma szansę powrócić do swoich najwyższych notowań? Czas pokaże.
Podziel się w Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.