-->

Aeron (ARN) - recenzja i opis kryptowaluty | Gdzie kupić?


Aeron (ARN) to jeden z bardziej oryginalnych projektów opartych na technologii blockchain. Hasłem przewodnim Aeron jest ratowanie życia ludzi i zapewnianie bezpieczeństwa lotów.

Jako, że głównym powodem wypadków lotniczych jest tzw. czynnik ludzki, to zespół Aeron stworzył aplikację, która nie tylko poprawia bezpieczeństwo takich podróży, ale i zapewnia ciągłe monitorowanie czy zbieranie informacji o poszczególnych lotach. Te informacje są później udostępniane władzom w celu analizy. Technologia blockchain gwarantuje w tym wypadku, że wyżej wspomnianych danych nie można zmienić, a przeglądać je może dowolny użytkownik aplikacji.

Aeron (ARN) - recenzja i opis kryptowaluty | Gdzie kupić?

Aeron (ARN) - recenzja i opis kryptowaluty | Gdzie kupić?

Aeron (ARN) to przede wszystkim trzy innowacyjne produkty: aplikacja osobista, portal i aplikacja korporacyjna. Pierwszy z nich został stworzony z myślą o pilotach i ma służyć m.in. do rejestrowania godzin lotów. Drugi produkt to gigantyczna, globalna baza danych obsługiwana przy pomocy technologii blockchain - to narzędzie jest dostępne dla potencjalnych pasażerów i uczniów szkół lotniczych. Trzecim produktem Aeron jest korporacyjna wersja aplikacji, rejestrująca i weryfikująca dane ze szkół, od operatorów statków powietrznych, organizacji obsługi technicznej i innych źródeł.

Przejdźmy jednak do sedna - za pomocą danych zbieranych przez sieć, władze lotnicze mogą szybko wykryć niezgodności Aeron z ATC, pilotem czy operatorem, by następnie wyeliminować problem. Aeron umożliwia również wykrywanie pilotów np. z wygasłą licencją.

By lepiej zrozumieć działanie projektu Aeron, należałoby najpierw prześledzić informacje zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej - jego idea jest prosta, aczkolwiek sposób realizacji może budzić pewne wątpliwości.


Projektem steruje doświadczony zespół, który wie, co robi. Tokeny znajdziecie już na największych giełdach np. na Binance, a w przyszłości ich wartość powinna wzrosnąć za sprawą trzech czynników. Pierwszym z nich jest konsekwencja zespołu - od lat załoga Aeron (ARN) wywiązuje się z obietnic i robi kawał dobrej roboty. Drugim z nich są niewątpliwie plany odnośnie praktycznego wykorzystania tokenów ARN - będziemy mogli nie tylko dokonywać za ich pomocą płatności w przypadku większości linii lotniczych. Zespół Aeron pracuje również nad organizacją własnych, profesjonalnych wycieczek! Trzecim czynnikiem jest fakt, że linie lotnicze i różnego rodzaju instytucje bardzo chętnie sięgają po narzędzia oferowane przez platformę - pomysł wydaje się bardzo przyszłościowy i potrzebny.

Podsumowując, Aeron to solidny projekt, który ma wszystko, czego trzeba, by odnieść sukces na rynku. Gotowy, innowacyjny produkt, solidny zespół, wsparcie największych giełd i umowy partnerskie - to wszystko sprawia, że warto się nim zainteresować. Do minusów zaliczyłbym przede wszystkim marketing - twórcy skupiają się bardziej na rozwoju i współpracy z dużymi firmami niż na reklamie internetowej. O Aeronie (ARN) mówi się stosunkowo rzadko - miejmy nadzieję, że to się zmieni. Póki projekt posuwa się naprzód, nie ma powodów do obaw.

Prześlij komentarz

0 Komentarze

Youtube Channel Image
KryptoLab Subskrybuj nasz kanał!
Subskrybuj