-->

Co to jest Chainlink (LINK) - opis i recenzja kryptowaluty


Chainlink (LINK)  to kryptowaluta, którą możecie kupować i sprzedawać m.in. na Binance. W ostatnich miesiącach była ona ewidentnie na topie, jednak nie wszyscy wiedzą, czym Chainlink tak naprawdę jest.

Projekt przede wszystkim umożliwia zawieranie umów opartych na smart kontraktach - odpornych na manipulację, bezpiecznych i jednocześnie niezawodnych. W przypadku Chainlink zarówno dane wejściowe, jak i wyjściowe pozostają od początku do końca bezpieczne. Wykorzystanie technologii blockchain umożliwia w tym wypadku niezawodne połączenia z danymi zewnętrznymi - w sposób bezpieczny na całej linii.

Co to jest Chainlink (LINK) - opis i recenzja kryptowaluty

Co to jest Chainlink (LINK) - opis i recenzja kryptowaluty

Za pomocą Chainlink (LINK)  możemy połączyć się z dowolnym interfejsem API czy np. przesłać pieniądze na dowolne konto bankowe Sama idea projektu jest prosta, aczkolwiek interesująca: ma on zapewniać inteligentne kontrakty - bezpieczne od początku do końca.

Kryptowalutę Chainlink (LINK) kupisz tutaj

Zespół Chainlink wydaje się doświadczony, a sam projekt funkcjonuje bez większych przeszkód - nie możemy się doczepić do niewywiązywania się z obietnic czy braku transparentności. Również nie ma problemu z płynnością tokenów LINK, bo Chainlink cieszy się dużym zainteresowaniem na największych giełdach kryptowalutowych - jest także chętnie trade'owany na Binance.

Do hodler'ów Chainlink (LINK) się nie zaliczam, zatem nie mogę pokusić się o poradę inwestycyjną - zresztą nigdy tego nie robię. Powinniście zrobić własny research, a dopiero później zdecydować, jednakże projekt jest aktualnie na ustach inwestorów i wydaje się być czarnym koniem ostatnich kilku miesięcy, jeżeli chodzi o rynek kryptowalut - być może warto przyjrzeć mu się nieco bliżej.

Prześlij komentarz

0 Komentarze

Youtube Channel Image
KryptoLab Subskrybuj nasz kanał!
Subskrybuj