-->

Darmowe kryptowaluty, czyli airdropy Cosmos (ATOM) - jak zgarniać je wszystkie?

Jako, że nasz ostatni post odnośnie sieci Cosmos (ATOM) cieszył się sporą popularnością, to postanowiliśmy zagłębić się w temat airdropów związanych z tą siecią. Są one bez wątpienia atrakcyjne dla większości inwestorów kryptowalutowych i czynią sieć Cosmos (ATOM) jedną z lepszych opcji na najbliższe lata - tym bardziej, że blockchain Cosmos rozwija się coraz dynamiczniej i powstaje masa wartych uwagi, solidnych projektów, którymi trzeba się zainteresować.

Darmowe kryptowaluty, czyli airdropy Cosmos (ATOM) - jak zgarniać je wszystkie?

Darmowe kryptowaluty, czyli airdropy Cosmos (ATOM) - jak zgarniać je wszystkie?

Pytaliście o to, które projekty warto trzymać i stakować, by móc korzystać z airdropów sieci Cosmos. Postanowiliśmy pokusić się o takich must have, czyli rozszerzone minimum obligujące Was do większości najciekawszych i najbardziej wartościowych airdropów.


Pierwszym z takich projektów jest oczywiście Cosmos (ATOM) - zwykle należy stakować przynajmniej 10 sztuk Cosmos (ATOM), by móc zgarniać wszystkie nadchodzące airdropy. Warto także pokusić się o pulę płynnościową ATOM/OSMO na Osmosis i przerzucić tam kilka dodatkowych sztuk Cosmos (ATOM). Jako, że mówimy o blockchainie Cosmos (ATOM), to większość airdropów wymaga stakowania właśnie tej kryptowaluty.

W pierwszej kolejności warto kupić właśnie Cosmos (ATOM) - polecam największą i najbezpieczniejszą giełdę Binance. Później przelewamy tokeny do portfela np. Keplr i łączymy się z platformą Osmosis, na której wymieniamy Cosmos (ATOM) na wszystkie kryptowaluty wymienione przeze mnie poniżej.

COSMOS (ATOM) KUPISZ TUTAJ

Drugim takim projektem jest Osmosis (OSMO), który to napędza platformę Osmosis i jest tokenem o dużo szerszym zastosowaniu niż Cosmos (ATOM). Przypomnijmy, że Osmosis to wciąż młoda platforma, więc cena OSMO jest stosunkowo atrakcyjna. Do większości airdropów związanych z Osmosis (OSMO) obliguje Was staking 20 sztuk OSMO - zalecamy trzymać w portfelu minimum tyle.

Trzeci token, który powinniście stakować to Secret Network (SCRT) - jest to świeży projekt, aczkolwiek bardzo przyszłościowy. Zaledwie kilka miesięcy po notowaniu Secret Network (SCRT), zapowiedziano już 5-6 airdropów i w zasadzie z każdym tygodniem dowiaduję się o kolejnych. Secret Network (SCRT) to sieć, która bez wątpienia pozwoli Wam zarobić - ze względu, że to najlepszy czas na kupno, polecamy go jako numer #3. SCRT warto posiadaćć nawet i 50 sztuk - zdecydowane minimum to 20.

Numer cztery to Juno (JUNO), który rozwija się tak prężnie, że nie muszę zbyt wiele tłumaczyć - airdropy na Juno sypią się jak manna z nieba i w zasadzie obok OSMO i ATOM jest to projekt, który warto zakupić w pierwszej kolejności, najlepiej w ilości minimum 10 sztuk - taka ilość obliguje Was do zgarniania większości najlepszych airdropów na Juno.

Nie zapominajmy o mniejszych projektach np. Stargaze czy Chihuahua - te dwie kryptowaluty mają już za sobą pierwsze airdropy i z pewnością będzie tego więcej. Kolejnym fajnym projektem jest Akash Network (AKT), czyli zupełnie nowa sieć, która także doczekała się już pierwszych airdropów - być może warto się nią zainteresować, bo istnieje prawdopodobieństwo, że to jeden z projektów, które powtórzą sukces JUNO czy ATOM. Te trzy tokeny polecamy stakować na samym końcu - po uzbrojeniu się w ATOM, JUNO, OSMO i SCRT. Stakowanie ich wszystkich z pewnością jest optymalną opcją dla Was, jeśli nastawiacie się na staking w celu zgarniania wartościowych airdropów - a będzie ich z pewnością coraz więcej, więc warto!

Prześlij komentarz

0 Komentarze

Youtube Channel Image
KryptoLab Subskrybuj nasz kanał!
Subskrybuj