-->

Wielka obniżka stóp procentowych na Binance Margin - do 80% taniej!

Wielka obniżka stóp procentowych na Binance Margin - do 80% taniej!

Wielka obniżka stóp procentowych na Binance Margin - do 80% taniej!


>> Dowiedz się więcej o redukcji stóp procentowych na Binance Margin <<

Jakiś czas temu pisaliśmy o handlu margin na Binance - dzisiaj powiemy sobie pokrótce o obniżce stóp procentowych, która z pewnością zainteresuje wszystkich aktywnych traderów marginu. Jeżeli nie byliście przekonani co do tej metody handlu, to teraz ewidentnie powinniście rozważyć spróbowania swoich sił, ponieważ margin wiąże się z potencjalnie większym zyskiem niż tradycyjny trading kryptowalut - Binance dodatkowo znacząco redukuje stopę procentową tak, by uczynić tę metodę jeszcze atrakcyjniejszą!

NASZ KANAŁ YOUTUBE O KRYPTOWALUTACH

Jeżeli nie jesteś stałym czytelnikiem mojego bloga, to istnieje prawdopodobieństwo, że o handlu margin czytasz po raz pierwszy - przypomnę zatem, że mowa o sposobie zarabiania przy użyciu środków dostarczonych przez stronę zewnętrzną. Sposób ten niesie ze sobą większe ryzyko, ale i większe możliwości, jeśli chodzi o zysk.

Jeżeli chodzi o handel marginem, to Binance nie ma sobie równych, a rozwiązania proponowane przez giełdę sprawiają, że ta metoda handlu jest nie tylko wyjątkowo korzystna, ale i prosta w użyciu. Od 21 marca Binance przygotowało dla wszystkich traderów promocję, która obowiązywać będzie do odwołania. Mowa o wcześniej wspomnianej obniżce stóp procentowych dla BTC, ETH, BUSD i USDT. 

Zaktualizowana tabela stóp procentowych na Binance margin prezentuje się następująco:

Wielka obniżka stóp procentowych na Binance Margin - do 80% taniej!

Zdajemy sobie sprawę, że na podstawie samej tabeli ciężko sobie zobrazować, ile zyskamy na promocji, więc posłużymy się przykładem. Załóżmy, że pożyczacie 10000 USDT - przy poprzedniej stopie procentowej, która wynosiła 14,6% musielibyście płacić 4 USDT dziennie w postaci odsetek. Po aktualnym oprocentowaniu, ta kwota zmniejsza się o połowę, dzięki czemu dzienne odsetki redukują się do 2 USDT dziennie przy stopie procentowej 7,3%. Jest to zatem bardzo korzystna zmiana, wobec której nie można przejść obojętnie.

Dlaczego Binance Margin jest dla Ciebie dobry?

Nawet przy dawnych stopach procentowych, Binance Margin był niezwykle atrakcyjną formą zarabiania pieniędzy i prawdopodobnie już wówczas Binance była jedną z nielicznych giełd, które oferują traderom aż tyle korzyści.

1. Ponad 600 par handlowych

Przede wszystkim warto wspomnieć, że w przypadku marginu na Binance masz do dyspozycji ponad 600 par handlowych - również takie, które nie są powszechne. Daje to możliwość zarabiania na różne sposoby, w oparciu o setki aktywów, których próżno szukać u konkurencji. 

2. Zabezpieczenie

Na Binance Margin możliwe jest także inwestowanie wielu różnych aktywów w ramach zabezpieczenia - umożliwia to zaciąganie pożyczek i korzystanie z dźwigni. Z powodzeniem możecie wykorzystywać swoje środki np. w BTC, ETH, USDT czy BUSD w celu denominacji zabezpieczenia - dzięki temu nie musicie się obawiać o brak elastyczności w zawieraniu transakcji w przypadku handlu marginem.

3. Okres przerwy

Okres przerwy to funkcja/opcja bardzo niedoceniana, jednakże bardzo użyteczna - wbrew pozorom. W sytuacjach wzmożonego ryzyka lub nadmiaru emocji możemy skorzystać z okresu przerwy, czyli opcji tymczasowego wstrzymania działań, dzięki któremu unikniemy niepotrzebnych strat. Giełda chce w ten sposób zachęcić użytkowników do odpowiedzialnego handlu, ponieważ bywa, że traderzy dają się ponieść i tracą, podejmując nieprzemyślane decyzje pod wpływem impulsu. Jak wspominaliśmy - jest to opcja bardzo niedoceniana, ale potrzebna. Niejednokrotnie uratowała nam skórę, dlatego zachęcamy do korzystania!

4. Fundusz ubezpieczeniowy

Kolejną zaletą tradingu na Binance Margin jest fundusz ubezpieczeniowy, który zwiększa bezpieczeństwo kont użytkowników w momencie, gdy wartość ich salda spada poniżej zera, lub gdy użytkownik nie ma środków na spłatę długów. Dzięki takiemu funduszowi traderzy są w stanie uniknąć jeszcze większych zobowiązań i zadłużeń, co czyni Binance Margin jeszcze bezpieczniejszą formą zarabiania pieniędzy. Wśród tego typu (ryzykownych) metod handlu, Binance odznacza się wyjątkowym bezpieczeństwem i mnogością funkcji mających na względzie dobro użytkowników.

Podsumowanie

Promocja o niskim oprocentowaniu handlu na Binance Margin jest na tyle atrakcyjna i wyróżniająca się na tle konkurencyjnych giełd, że warto spróbować swoich sił właśnie na Binance. Obniżka stóp procentowych nawet do 80% procent to także dobra okazja dla nieco mniej doświadczonych i obeznanych w temacie traderów do zapoznania się z pojęciem handlu Margin i zagłębienia się w tę metodę tradingu po raz pierwszy.
Binance zapewnia wszelkie narzędzia niezbędne do tego, by zacząć swoją przygodę z marginem - do tego oferuje dużo więcej niż inne giełdy. Ponad 600 par handlowych, ogromna płynność i udogodnienia, jakich próżno szukać w innym miejscu - handel na Binance Margin po obniżeniu stóp procentowych jest jeszcze korzystniejszy i sprzyja pomnażaniu kapitału w sposób prosty i przyjemny. Gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił, jednocześnie podkreślając, że nasz wpis ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny - nie jest to porada inwestycyjna.

Prześlij komentarz

0 Komentarze

Youtube Channel Image
KryptoLab Subskrybuj nasz kanał!
Subskrybuj