-->

Gdzie kupić i sprzedać NFT? Binance NFT Marketplace to najlepszy wybór!

Gdzie kupić i sprzedać NFT? Binance NFT Marketplace to najlepszy wybór!

Gdzie kupić i sprzedać NFT? Binance NFT Marketplace to najlepszy wybór!

Gdzie kupić i sprzedać NFT? Najlepszym wyborem zdecydowanie będzie Binance NFT Marketplace! Platform służących sprzedaży czy kupnu NFT jest aktualnie bardzo dużo, jednakże tylko kilka z nich prezentuje odpowiedni poziom, byś jako sprzedawca czy kupiec niewymienialnych tokenów, mógł myśleć o nich na poważnie i w perspektywie długoterminowej. O ile wybór platformy nie ma aż takiego znaczenia w przypadku pojedynczych transakcji, o tyle zanurzenie się w świat NFT na dłużej wymusza dojrzałe podejście do sprawy. Znaczenia nabierają czynniki takie jak: wysokość opłat na platformie, jej wielkość, bezpieczeństwo, szybkość realizacji transakcji czy odpowiednio duży wybór NFT.
Zanim przejdę do sedna, chciałbym wyjaśnić, czym w ogóle są wspomniane przeze mnie NFT. Najprościej mówiąc, NFT to niewymienialne tokeny, które w ostatnich latach zyskały sporo na popularności. Większość z nich nie spełniała początkowo żadnych złożonych funkcji, jednakże sytuacja się zmienia i dzisiaj są to bardzo często cyfrowe dzieła sztuki i aktywa z silnymi use-case'ami. Aktualnie dostępne mamy już bilety na różne wydarzenia w postaci NFT czy przedmioty kolekcjonerskie dla graczy. Zdaniem wielu potencjał niewymienialnych tokenów i ich potencjalne zastosowania są w zasadzie nieograniczone - muszę się z tym zgodzić. Twórców NFT ogranicza przede wszystkim wyobraźnia, bo na taki niewymienialny token możemy przełożyć praktycznie dowolny przedmiot - rzecz jasna o dowolnym zastosowaniu.


Rosnące zainteresowanie NFT, sprawiło ze powstało wiele platform, które umożliwiają ich kupno i sprzedaż. Jedną z wiodących jest niewątpliwie Binance NFT Marketplace, która zapewnia swoim użytkownikom szeroki wachlarz funkcji, bezpieczeństwa, dużą bazę NFT i łańcuchów do wyboru, a także więcej korzyści, o których powiem za chwilę. Przedstawiam powody, dla których warto kupować i sprzedawać niewymienialne tokeny na Binance NFT Marketplace!

Powody, aby kupować i przedawać NFT na Binance NFT Marketplace

Powody, aby kupować i przedawać NFT na Binance NFT Marketplace


1. Duża baza użytkowników


Binance jest jedną z wiodących i zarazem największych platform kryptowalutowych na świecie. Mowa o giełdzie z ponad piętnastoma milionami zarejestrowanych, aktywnych użytkowników. Oznacza to, że Binance NFT Marketplace ma zarówno ogromną bazę potencjalnych klientów dla Twojego biznesu NFT - takich, którzy mogą zainteresować się Twoją kolekcją niewymienialnych tokenów. Binance NFT Marketplace to także największa na rynku sieć sprzedawców NFT, dzięki czemu nietrudno będzie Ci zakupić niemal dowolne cyfrowe aktywa i dzieła sztuki w przeciągu zaledwie kilku kliknięć - do tego po możliwie najkorzystniejszych cenach, na co bezpośredni wpływ ma niesamowity obrót na Binance NFT Marketplace!

2. Bezpieczeństwo transakcji

Binance to giełda kryptowalut, która jak żadna inna dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników - w przypadku tej platformy to właśnie społeczność użytkowników i ich wrażenia od zawsze były podstawowym priorytetem. Wszystkie transakcje na Binance NFT Marketplace są szyfrowane - oznacza to, że Twoje NFT i płatności są całkowicie bezpieczne. Binance posiada także system weryfikacji tożsamości użytkowników, co zdecydowanie minimalizuje ryzyko, a także zapobiega oszustwom i kradzieżom.

3. Niskie opłaty transakcyjne

Opłaty transakcyjne na Binance NFT Marketplace są po prostu absurdalnie niskie - w zestawieniu z konkurencyjnymi platformami, Binance NFT Marketplace wypada wręcz wyśmienicie. Giełda pobiera tylko 1% opłaty za sprzedaż NFT, co oznacza, że większość pieniędzy trafia do artysty lub właściciela NFT - to chyba najlepsza wiadomość dla wszystkich twórców i sprzedawców, bowiem inne platformy bardzo często pobierają prowizję sięgającą nawet 7,5%! Wiąże się to rzecz jasna z dużo mniejszym zarobkiem dla Ciebie, czyli dla artysty lub sprzedawcy.

4.Szybka realizacja transakcji

Binance NFT Marketplace zapewnia najszybsze realizacje transakcji na rynku, co oznacza, że zarówno kupujący jak i sprzedający otrzymuje swoje środki i NFT w przeciągu zaledwie kilku sekund. Doskonale zdajecie sobie sprawę, że szybkość na rynku kryptowalut odgrywa znaczącą rolę - w dzisiejszych czasach wszystkie platformy i sieci powinny już zapewniać odpowiednio wysoki komfort użytkowania - wpływ na to ma niewątpliwie szybkość, dzięki której nie trzeba czekać na potwierdzenie transakcji. Jest to jeden z powszechnych problemów obecnych na tego typu platformach, który rzecz jasna nie tyczy się handlu na Binance NFT Marketplace!

5. Wsparcie dla wielu różnych sieci blockchain

Binance NFT Marketplace obsługuje wiele różnych sieci blockchain, w tym Ethereum, TRON i - co najważniejsze - Binance Smart Chain (BSC). Oznacza to, że możemy dowolnie kupować i sprzedawać NFT stworzone/zbudowane na różnych sieciach przy jednoczesnym zachowaniu komfortu użytkowania i przejrzystości interfejsu. Binance NFT Marketplace oferuje także mnóstwo narzędzi, które znacząco ułatwią Ci przesyłanie takich tokenów pomiędzy blockchainami.

6. Różne typy NFT na Binance NFT Marketplace

Binance NFT Marketplace umożliwia sprzedaż różnych typów NFT - niezależnie od tego czy mowa o cyfrowych dziełach sztuki, przedmiotach kolekcjonerskich czy o innych aktywach. Dzięki temu na Binance NFT Marketplace możemy znaleźć niewymienialne tokeny, które najbardziej odpowiadają naszym zainteresowaniom lub tematyce, która nas pasjonuje.

7. Integracja z platformą Binance

Binance NFT Marketplace jest w pełni zintegrowany z główną platformą Binance - dzięki temu z łatwością i w przeciągu kilku sekund możemy przesłać środki pomiędzy obiema tymi platformami. Nie wymaga to od nas żadnej specjalistycznej wiedzy czy umiejętności, bo sam proces jest banalnie prosty. Binance zapewnia mnóstwo ciekawych narzędzi i funkcji ułatwiających zarządzanie portfelem kryptowalutowym i handlem - warto się z nimi zapoznać i wypróbować każdą z nich z osobna!

8. Program partnerski na Binance NFT Marketplace

Binance NFT Marketplace to także niezwykle interesujące i korzystne programy partnerskie przeznaczone dla artystów, którzy chcieliby wypromować swoje kolekcje NFT, ale nie mają ku temu kapitału lub możliwości. Program partnerski Binance NFT Marketplace umożliwia dotarcie do szerszego grona odbiorców, uzyskanie większej widoczności i ekspozycji, a także zwiększenie szans na sprzedaż swoich NFT. W programie partnerskim Binance NFT Marketplace można zgarnąć także bardzo atrakcyjne nagrody i premie dla twórców - warto mieć to na uwadze i dowiedzieć się o nich nieco więcej! 

9. Łatwy dostęp dla użytkowników z całego świata

Binance NFT Marketplace to platforma dostępna i przyjazna użytkownikom z każdego zakątka świata - dzięki temu możemy kupować i sprzedawać swoje NFT na różnych rynkach, docierać do szerszego grona odbiorców, co bezpośrednio przekłada się na szanse na udaną sprzedaż NFT. Sprawę znacząco ułatwia fakt, iż platforma Binance NFT Marketplace zapewnia wsparcie dla wielu różnych języków - dzięki temu ogólne wrażenia z korzystania z niej są dużo lepsze, a osoby, dla których bariera językowa stanowi problem nie do przejścia, mogą bez problemu handlować z jej pomocą!

10. Wysoka jakość obsługi klienta

Binance NFT Marketplace zapewnia kompleksowe wsparcie dla nowych użytkowników i wysokiej jakości obsługę klienta w wielu językach (również w języku polskim). Znacząco ułatwia to komunikację z osobami z różnych zakątków świata. Na giełdzie znajdziemy także mnóstwo poradników dla początkujących na rynku NFT, sekcje FAQ i pomoc techniczną, dzięki którym rozwiążemy każdy potencjalny problem związany z poruszaniem się po rynku NFT.

11. Łatwy dostęp do NFT przy użyciu aplikacji mobilnej Binance

Binance NFT Marketplace jest dostępny także dla posiadaczy darmowej aplikacji mobilnej od Binance! Dzięki temu w prosty sposób możesz zarządzać swoim portfelem z poziomu smartfona - wystarczy, że klikniesz w zakładkę [Więcej], którą znajdziesz na stronie głównej aplikacji mobilnej, a następnie w [Binance NFT]. Zostaniesz przeniesiony na Binance NFT, natomiast wybierając wersję PRO (tę opcję zaznaczasz z poziomu menu aplikacji Binance), to będziesz w stanie także kupować i sprzedawać NFT za pomocą swojego smartfona w przeciągu kilku kliknięć!

12. Liczne filtry i rankingi ułatwiające personalizację Binance NFT Marketplace

Filtry i rankingi na Binance NFT Marketplace to chyba najlepsze możliwe narzędzia dostępne na platformie. Za ich pomocą posortujesz NFT (i ich twórców) według dowolnych preferencji i potrzeb tak, by móc wyszukać dokładnie to, co Cię interesuje. Możesz przeglądać np. najpopularniejsze kolekcje NFT na Binance NFT Marketplace lub posortować je i wyświetlić same Mystery Box'y, najlepszych artystów czy uwzględnić zupełnie inne, mniej typowe statystyki.

Jeżeli jesteś twórcą lub sprzedawcą, to z pewnością docenisz te rozwiązania, ponieważ gwarantują one większą ekspozycje na poszczególne kolekcje i twórców, dzięki czemu mogą być one w prosty sposób odnalezione przez innych użytkowników Binance NFT Marketplace.

Powody, aby kupować i przedawać NFT na Binance NFT Marketplace

Metody sprzedaży NFT na Binance NFT Marketplace

Binance NFT Marketplace umożliwia także różne metody sprzedaży NFT. Dla twórców i sprzedawców ma to ogromne znaczenie, ponieważ mogą oni wybrać możliwie najkorzystniejszą dla siebie formę handlu niewymienialnymi tokenami na Binance! Jedną z popularnych metod sprzedaży NFT na Binance NFT Marketplace są niewątpliwie aukcje - w tym wypadku możesz określić minimalną cenę, jaką chciałbyś otrzymać za sprzedaż swojego aktywa cyfrowego, natomiast druga strona, czyli sprzedawca, może je w łatwy sposób licytować. Aukcje NFT cieszą się sporą popularnością, gdyż dzięki nim artyści mogą zabezpieczać minimalną kwotę sprzedaży, natomiast kupujący mają okazję nabyć NFT po okazyjnych cenach!


Druga opcja to sprzedaż NFT po stałej cenie, czyli takie "Kup teraz". Sprzedawca wystawia NFT za określoną kwotę, a pierwszy klient, który na nią przystanie, automatycznie nabywa dany token po dokonaniu transakcji - jest to szybsza metoda, która z pewnością przypadnie do gustu osobom, którym na licytowanie NFT zwyczajnie brakuje wolnego czasu.

Trzecia z metod, czyli sprzedaż poprzez składanie oferty - w tym wypadku twórca także określa minimalną cenę, po której jest gotowy sprzedać swoje NFT, kupujący natomiast składa ofertę kupna. Na tym etapie sprzedający decyduje dowolnie, którą z otrzymanych ofert wybrać.

Co mi się podoba w sprzedawaniu i kupowaniu na Binance NFT?

Jednym z głównych aspektów, które wyjątkowo mi się podobają w sprzedawaniu NFT na Binance NFT Marketplace jest przejrzystość platformy i prostota obsługi. Interfejs Binance NFT Marketplace jest intuicyjny i łatwy w obsłudze nawet dla początkującego użytkownika - wystarczy zaledwie kilka minut, by się z nim odpowiednio zaznajomić i bez przeszkód sprzedawać czy kupować NFT. Język polski znacząco umila korzystanie z platformy, natomiast fakt, że mogę skorzystać z aplikacji mobilnej, która zapewnia mi niemal wszystkie podstawowe (jak i bardziej zaawansowane) funkcje Binance NFT Marketplace jest dodatkowym atutem - dzięki temu mam podgląd na market (i swoje aukcje NFT) niezależnie od tego, gdzie jestem i co robię.

Dodatkowym atutem jest niewątpliwie mnogość kategorii dostępnych na Binance NFT Marketplace, bezproblemowe tworzenie i zarządzanie kolekcjami, a także szybkość transakcji na platformie.

Duża liczba użytkowników i ogromny obrót na Binance NFT Marketplace stanowi kolejny powód do tego, by korzystać właśnie z tego miejsca - im większy rynek, tym większa liczba potencjalnych kupujących. Zapewnia mi to potencjalnie większy zarobek i korzystniejsze ceny.

Nie bez znaczenia jest także renoma i wielkość samej giełdy Binance. Sprawia to, że Binance NFT Marketplace jest platformą perspektywiczną i z potencjałem do przyciągania w przyszłości coraz to większej liczby użytkowników z całego świata - i to w pierwszej kolejności!

Jednym z aspektów, które mi się podobają w sprzedawaniu na Binance NFT, jest prostota i łatwość korzystania z platformy. Binance NFT Marketplace jest intuicyjny i łatwy do obsługi. Można łatwo przeglądać różne kategorie NFT, tworzyć i zarządzać swoimi kolekcjami, a także przeprowadzać transakcje. Wreszcie - warto wspomnieć o wymienionych powyżej różnych metodach sprzedaży NFT na Binance NFT Marketplace - umożliwia to większą swobodę dla twórców przy wyborze sposobu sprzedaży ich dzieł.

Podsumowanie

Podsumowując, lista korzyści płynących z korzystania z Binance NFT Marketplace jest naprawdę długa. Istnieje mnóstwo powodów, dla których twórcy powinni sprzedawać swoje NFT właśnie na tej, a nie innej platformie. Duża baza użytkowników, bezpieczeństwo transakcji, wyjątkowo niskie opłaty, szybkość ich realizacji, wsparcie dla różnych sieci blockchain i typów NFT, integracja z największą giełdą kryptowalut na świecie, programy partnerskie dla artystów i dostępność dla osób z całego świata.

Binance NFT Marketplace bez dwóch zdań jest jednym z najlepszych miejsc do sprzedaży niewymienialnych tokenów - jeżeli jesteś twórcą i chcesz sprzedać swoje NFT to Binance NFT Marketplace warto rozważyć jako swoją podstawową platformę sprzedażową. A i jako kupujący z pewnością nie będziesz zawiedziony jej rozmiarami, szybkością i przejrzystością interfejsu!

ZOBACZ TEŻ:
Jak kupić kryptowaluty na Binance?

Prześlij komentarz

0 Komentarze

Youtube Channel Image
KryptoLab Subskrybuj nasz kanał!
Subskrybuj