-->

Kanał YouTube i blog o kryptowalutach - Współpraca i reklama

Kanał YouTube i blog o kryptowalutach - Współpraca i reklama

Film na kanale KryptoLab: 400-700$
Krótka wzmianka w jednym z filmów o krypto: 250-300$
Artykuł na blogu KryptoLab: 200$
Link na stronie głównej bloga KryptoLab: 100$/miesiąc
(przy stałej współpracy możliwość negocjacji cen)

PŁATNOŚĆ Z GÓRY - REALIZACJA W CIĄGU 7 DNI

Propozycje współpracy/reklama/pytania:

 Ebro18(małpa)gmail.com

Witajcie drodzy twórcy i prekursorzy!

Jesteśmy zespołem KryptoLab - bloga oraz kanału o kryptowalutach i blockchainie. Naszą misją jest dostarczanie wartościowych treści, które pomogą innym zrozumieć tajemnice świata kryptowalut i zachęcą do inwestowania w ten rozwijający się rynek.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi projektami związanymi z kryptowalutami, takimi jak giełdy, aplikacje blockchainowe czy portfele kryptowalutowe. Chętnie pomagamy w promocji nowych produktów, poprzez posty sponsorowane na naszym blogu oraz filmy na kanale YouTube. Jako zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży kryptowalutowej, chętnie podzielimy się swoją wiedzą oraz zasięgami z innymi.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić recenzję nowych sprzętów elektronicznych związanych z kryptowalutami, takich jak zewnętrzne portfele czy inne innowacyjne "wynalazki" niedające się zaszufladkować.

Chętnie przetestujemy także nowoczesne smartfony, laptopy oraz sprzęt komputerowy. Nasza społeczność składa się z ludzi z różnych dziedzin, którzy interesują się kryptowalutami, blockchainem, ale nie tylko. Zdarzało nam się już mówić o elektronice, Chat GPT czy innych projektach stricte technologicznych - niekoniecznie mających wiele wspólnego z krypto. Recenzowaliśmy także usługi i oprogramowanie - piszemy i mówimy na temat mediów społecznościowych oraz pozostałych, współczesnych form komunikacji. Zatem kanał i blog KryptoLab to nie tylko blockchain - jesteśmy otwarci na wiele podgałęzi branży technologicznej.

W naszych treściach stawiamy na przejrzystość i łatwość zrozumienia tematyki naszego contentu - staramy się przechodzić do rzeczy i możliwie najkonkretniej przedstawiać dany projekt. W ten spoób widz/czytelnik zainteresuje się projektem, zanim ulegnie znudzeniu.

Wierzymy, że kryptowaluty i blockchain to przyszłość i warto poznać je bliżej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, które przyczynią się do rozwoju naszego bloga i kanału. Wspólnie możemy przyczynić się do popularyzacji kryptowalut i technologii blockchain, a także wykorzystać nowoczesne rozwiązania i pomysły, które zmieniają oblicze przemysłu finansowego. Jeśli prowadzisz projekt kryptowalutowy, blockchainowy, jesteś producentem rewolucyjnej elektroniki np. smartfonów albo budujesz własną giełdę kryptowalut, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. 

Jesteśmy przekonani, że kryptowaluty i blockchain to przyszłość! Nasz blog i kanał to doskonałe miejsce, aby zdobyć odpowiednie zasięgi na początkowym etapie rozwoju. W treściach stawiamy na jakość i wartość merytoryczną. Chętnie pomożemy w promocji Twojego produktu oraz podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem - jeżeli Twoja nisza wiąże się z technologią, kryptografią, Informatyką czy elektroniką, to z pewnością będziemy w stanie nawiązać wieloletnią współpracę - w możliwie najkorzystniejszej dla obu stron formie.

Dotychczas współpracowaliśmy już m.in. z giełdą Binance, Bitget czy BingX - wszystkie z radością "wracają po więcej" - czekamy na Twoją wiadomość. Mile widziane także polskie startupy, firmy i przedsięwzięcia, które, podobnie jak My, z ekscytacją patrzą w przyszłość!

English:

Full video on KryptoLab channel: $400-700
Short mention in one of our videos: $250-300
Article on the KryptoLab blog: $200
Link on the main page of the KryptoLab blog: $100/month
(with a permanent cooperation possibility of negotiating prices)

PAYMENT IN ADVANCE - IMPLEMENTATION WITHIN 7 DAYS

Proposals for cooperation/advertising/questions:
Ebro18(at)gmail.com

Prześlij komentarz

0 Komentarze

Youtube Channel Image
KryptoLab Subskrybuj nasz kanał!
Subskrybuj